دستگاه سی ان سی چوب

WoodWorking CNC Router

01. دستگاه CNC چوب

شرکت ایران اتوماسیون یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دستگاه های CNC چوب تخت (Flat) در ایران می باشد.

یکی از انواع دستگاه های CNC در صنایع مختلف دستگاه سی ان سی روتر می باشد. این دستگاه دارای سه محور اصلی حرکتی X,Y,Z و محور روتاری به صورت سفارشی می باشد که در گستره وسیعی از کسب و کار های نوین از جمله تولید کابینت های ساده و ممبران ، تولید انواع لوازم زینتی ، تابلو های تبلیغاتی ، مبلمان و سرویس خواب و غیره مورد استفاده قرار میگیرد .

ایران اتوماسیون یکی از قدیمی ترین سازندگان دستگاه های CNC بومی با 10 سال سابقه فعالیت محصولات مختلف با رنج های قیمتی متنوعی را برای دستگاه های سی ان سی تخت ارائه کرده است .دقت یک حرکتی یک صدم میلیمتر این دستگاه ها نشان دهنده کیفیت بالای ساخت دستگاه های شرکت می باشد.

  توسط مهدی صابری  – مدیر عامل شرکت

WoodWorking CNC Rotary

02. دستگاه CNC مولتی هد

دستگاه CNC روتاری مولتی هد مناسب تولید مبلمان ، کتیبه پرده و قطعات پرتعداد می باشد.

یکی از انواع دستگاه های سی ان سی چوب ، دستگاه روتاری با 4 – 8 – 10 و 12 اسپیندل می باشد . این دستگاه توان حکاکی در عرض و ارتفاع 300 میلیمتر به صورت تخت و مدور را دارا می باشد. در حال حاظر 90 درصد تولیدات مبلمان به وسیله دستگاه های سی ان سی روتاری انجام میگیرد به طوری که در چند سال اخیر صنعت مبلمان را به صورت گسترده متحول کرده است. از مزایای این دستگاه می توان به توان تولید انبوه ، کاهش چشم گیر هزینه های تولید و تولید کار یکدست و دقیق اشاره کرد.

دستگاه IA800W ساخت گروه صنعتی ایران اتوماسیون یک دستگاه روتاری برای منبت کاری قطعات تخت و مدور می باشد که از بروز ترین و با کیفیت ترین قطعات روز جهانی در آن استفاده شده است .

  توسط مهدی صابری  – مدیر عامل شرکت

امتیاز کاربران سایت :
[تعداد : 8 - امتیاز : 4.1 از 5]

مشاهده ی ویدئو

دستگاه سی ان سی چوب و ام دی اف مدل IA400W - مدل پر فروش و مقرون به صرفه

دستگاه سی ان سی (CNC) مدل IA400W پرفروش ترین محصول شرکت ایران اتوماسیون می باشد. این ماشین دارای دقت حرکتی بسیار بالا می باشد که با طراحی سازه ای مستحکم و قطعات مرغوب توان اجرای طرح های پیچیده با سرعت های بالا را دارا می باشد. دستگاه فوق مناسب برای منبت چوب‌‌ و ام دی اف و همچنین سنگ تراشی می باشد.