آموزش

اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی

گروه صنعتی ایران اتوماسیون برترین سازنده دستگاه CNC چوب ،سنگ و فوم در ایران با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری روز دنیا ارائه دهنده راه حلهای جامع و بهینه مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز سیستم های کنترل و مانیتورینگ فرایند های صنعتی و خطوط تولید می باشد.
همچنین این واحد با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری شرکتهای صاحب نام از قبیل RADONIX,LEADSHINE,DELTA وADTECH و همچنین پشتیبانی فنی این شرکتها  به عنوان یک تامین کننده فنی می باشد که در صورت نیاز آنان قادر به ارائه پشتیبانی فنی در مراحل اجرای پروژه  و ارائه مشاوره و آموزش های لازم برای خریداران نهایی خواهد بود.

این واحد در قالب سه دپارتمان : فروش, پروژه و سرویس پاسخگوی  تمامی نیازهای شما می باشد.

دپارتمان پروژه :

مشاوره, طراحی, مستند سازی, تامین تجهیزات, ساخت تابلوهای برق و کنترل, نصب و راه اندازی اهم فعالیت های این دپارتمان را تشگیل می دهند.

 

دپارتمان سرویس :

دپارتمان سرویس واحد اتوماسیون صنعتی با در اختیار داشتن کارشناسان , تکنسین های مجرب  و کارگاه  مجهز به انواع تجهیزات و نرم افزارهای ویژه تست ، خدمات خود را به صنعتگران ارائه میدهد.

دپارتمان فروش :


دپارتمان فروش شامل سه بخش فروش تجهیزات کنترلی و جمع آوری اطلاعات, فروش سویئچ ها و مبدلهای صنعتی و فروش ترمینال ها و اتصالات الکتریکی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *